Yhteystiedot

Postiosoite: Pohjolan Pirteät ry, c/o Matti Rahko, Ojavainion tie 6 B 9, 9O42O Oulu
Sähköposti: pohjolanpirteat@gmail.com
Maksuyhteys: pohjolanpirteat-laskutus@partiolainen.fi
Y-tunnus: 1453527-6

Lippukunnan yhteystiedot

PestiNimiPuhelinSähköposti
LIPPUKUNNANJOHTAJAMatti ”Raitwan” Rahko050 486 0879matti.rahko@partio.fi
OHJELMAJOHTAJATimo Valtanen040 848 3495timo.valtanen@partio.fi
PESTIJOHTAJAAnu Lämsä040 760 8779anu.lamsa@partio.fi
SIHTEERIHaetaan uutta sihteeriä!pohjolanpirteat@gmail.com
RAHASTONHOITAJAHaetaan uutta rahastonhoitajaa!pohjolanpirteat@gmail.com
JÄSENREKISTERINHOITAJAKatariina ”Kata” Kattelus050 570 7182katariina.kattelus@partio.fi
TURVA-AIKUINENJaakko Ruokolapohjolanpirteat@gmail.com
TURVA-AIKUINENMilja ”Minttu” Sallménpohjolanpirteat@gmail.com
VIESTINTÄ JA MARKKINOINTIMalla ”Mänty” Keinänen
Minea ”Junnu” Sakko
malla.keinanen@partio.fi
minea.sakko@partio.fi
PERHEPARTIORonja Vaaranenronja.vaaranen@gmail.com
SUDENPENNUTPäivi ”Käpy” Sarajärvipohjolanpirteat@gmail.com
SEIKKAILIJATMikko Lämsämikko.lamsa@partio.fi
TARPOJATSara ”Nasu” Leinonenpohjolanpirteat@gmail.com
SAMOAJATMilja ”Minttu” Sallménpohjolanpirteat@gmail.com
VAELTAJATMilja ”Minttu” Sallménpohjolanpirteat@gmail.com
AIKUISETMikko Lämsämikko.lamsa@partio.fi

Lippukunnan hallitus 2024

  • Lippukunnanjohtaja: Matti ”Raitwan” Rahko
  • Sihteeri:
  • Jäsenet: Katariina ”Kata” Kattelus, Anu Lämsä, Minea ”Junnu” Sakko, Malla ”Mänty” Keinänen, Iisa Sallmén, Timo Valtanen, Anu ”Luu” Korkatti
KESKUSJÄRJESTÖ
Suomen partiolaiset – Finlands Scouter ry
www.partio.fi
PARTIOPIIRI
Pohjanmaan Partiolaiset ry
www.pohjanmaa.partio.fi